Informacje i wnioski dotyczące strony głównej BIPWydruk - Informacje i wnioski dotyczące strony głównej BIP 

PO ZAREJESTROWANIU SIĘ I ZALOGOWANIU NALEŻY WYGENEROWAĆ WNIOSEK W SYSTEMIE KLIKAJĄC NA ODPOWIEDNI LINK: "Dodaj nowy podmiot" lub "Zmiana redaktora innego podmiotu".

 

 

R o d z a j e  wniosków do wygenerowania w systemie strony głównej BIP

 

 

 

I. Wniosek -  Dodanie podmiotu na stronę główną Biuletynu Informacji Publicznej.

 

 

II. Wniosek - Zmiana redaktora Strony Podmiotowej Biuletynu Informacji Publicznej. 

 

 

 Jak dodać podmiot do strony głównej BIP lub zmienić redaktora na tej stronie.

 

1.Przyszły redaktor strony podmiotowej BIP powinien się zarejestrować (link w górnej części menu).

 

2. Uaktywnić konto klikając na przesłany link (tylko w przypadku braku linku zadzwonić pod nr telefonu 723-997-955 w celu aktywacji konta - redakcja strony gł. BIP).

 


3. Po uaktywnieniu konta redaktor winien się zalogować i wygenerować w systemie stosowny wniosek (Nowy podmiot, Zmiana redaktora innego podmiotu). Z drzewa podmiotów należy wybrać swój podmiot (w przypadku wniosku o zmianę redaktora) lub swój podmiot nadrzędny (w przypadku wniosku o dodanie podmiotu), w obu przypadkach, nie korzystając z wyszukiwarki. Po wygenerowaniu stosownego wniosku i przesłaniu go na swoją pocztę e-mail, system narzuci nr wniosku z systemu strony gł. BIP.  Po przesłaniu, druk wniosku jest gotowy do wydruku.

 

4. Tylko w przypadku braku wniosku przesyłanego przez system strony gł. BIP, pobrać druk stosownego wniosku ze strony głównej BIP (trzecia kategoria od góry w lewym menu). 

 

 


5. Tylko w przypadku braku wniosku wysyłanego przez system strony gł. BIP - druki wniosków w pliku Word można pobrać klikając na link

 http://mc.bip.gov.pl/skargi-wnioski-petycje/wnioski-dotyczace-strony-glownej-biuletynu-informacji-publicznej.html 

 

Otrzymany właściwy  wniosek należy wypełnić, wydrukować ostemplować i po podpisaniu przez upoważnione osoby przesłać na adres wskazany w zakładce "Kontakt - strona główna Biuletynu Informacji Publicznej".

 

 

- dot. Wniosku o dodanie podmiotu 

Prawidłowo wypełniony wniosek "Dodanie podmiotu na stronę główną Biuletynu Informacji Publicznej" zostanie zaakceptowany. Informacja o akceptacji wniosku zostanie wysłana na adres "Redaktora strony podmiotowej BIP".

Następnie redaktor powinien się zalogować na stronie głównej BIP, wypełnić pozostałe dane dodawanego podmiotu (* patrz uwagi) i je zaakceptować. Po dokonaniu tych czynności podmiot jest widoczny w "Spisie podmiotów" na stronie głównej BIP".

 

 - dot. Wniosku o zmianę redaktora

Prawidłowo wypełniony wniosek "Zmiana redaktora strony głównej Biuletynu Informacji Publicznej" zostanie zaakceptowany. Informacja o akceptacji wniosku zostanie wysłana na adres "Redaktora strony podmiotowej BIP" .

Następnie redaktor powinien się zalogować na stronie głównej BIP i już może przeprowadzić edycję danych podmiotu na stronie głównej BIP www.bip.gov.pl .

 

Uwaga !
 

 * Uprzejmie informujemy, że aplikacje dodawania mapy poglądowej i umieszczania logo obecnie są nieaktywne i prosimy ich nie uzupełniać.

 * Uprzejmie informujemy, że  zakładka "Dane podmiotów dodanych do strony gł. BIP" (plik xml) jest nieaktualna i będzie dostępna po uaktualnieniu. 

Za utrudnienia przepraszamy. 

 

   Udostępniający:

Tadeusz Mąkosa

Wytwarzający/Odpowiadający:

Tadeusz Mąkosa

Czas udostępnienia:

2016-04-08 09:57:24

Czas wytworzenia:

1980-04-08 09:52:00


Napisz komentarzKomentarze mogą zamieszczać jedynie zarejestrowani użytkownicy. Jeżeli chcesz dodać komentarz zaloguj się albo zarejestruj.


Komentarze


Zapraszamy do komentowania artykułu!